HLEDAT

Spyware Doctor 5.1

Aleš Bakla, 11.11.2007 15:42 | Přečtěno: 4087x | Rubrika: Recenze | Kategorie:

Je velice kladně hodnocen jak prostými uživateli, tak i specializovanými servery či časopisy. Chlubí se velikým počtem registrovaných kopií.

Už od pohledu je vidět, že si dali vývojáři s uživatelským prostředím záležet. Je laděno do slušivé modro-bílé kombinace. V úvodním okně je výpis aktuálního stavu těch nejdůležitějších funkcí tohoto programu.

Co se týče aktualizací, tak ty se standartně stahují samy.

Spyware Doctor

Real-time ochrana je velikým tahounem Spyware Doctoru – nazývá se OnGuard. Ta obsahuje sedm štítů, z nichž každý má za úkol něco jiného. Tak například „Browser Guard“ chrání internetový prohlížeč, „File Guard“ zabraňuje spuštění škodlivého souboru, „Process Guard“ hledá skryté procesy na výskyt rootkitů. Co mi ale vadí jsou nároky na paměť počítače. Spyware Doctor spuštěný se všemi štíty zabere přes 200MB paměti.

V rámci kontrol systému si můžete vybrat ze tří způsobů – buďto „inteligentní“ kontrolu, úplnou kontrolu nebo vlastní kontrolu. Libovolný typ kontroly si můžete i naplánovat v nastavení.

Spyware Doctor

Spyware Doctor je velice schopný antispyware, který vyniká výbornou ochranou systému, dokonalou detekcí rozšířené havěti a jejím kvalitním odstraněním ze systému. Bohužel má až přehnané nároky na paměť počítače.

Spyware Doctor

Klady

  • Výborná ochrana v reálném čase
  • Spolehlivá detekce

Zápory

  • Nároky na paměť


Podělte se s ostaními:


Podobné články:

Software, windows, hry.

Přejít na Security-Portal.cz