Chyba značky:  ->  Textpattern Warning: PHP značky jsou zastaralé  on line 1151
ŠkodlivýSoftware.cz - Návody

HLEDAT

Ako vypnúť funkciu AutoRun v systéme Windows

Lukáš Kosno

Za posledné obdobie bol zaznamenaný razantný vzostup infiltrácií, ktoré na svoje šírenie zneužívajú AutoRun, funkciu operačných systémov Windows, ktorá má za následok automatické čítanie súborov autorun.inf.

Pokračování...


HijackThis

Lukáš Kosno

HijackThisNávod na vytvoření logu a používání aplikace HijackThis 2.

Pokračování...


Ultimate Process Manager

Lukáš Kosno

Ultimate Process Manager je kompletní nástroj pro analyzování počítače a ruční odstranění havěti. Program je určen především pro platformu Windows XP SP2.

Pokračování...


ComboFix

Lukáš Kosno

ComboFix je program zahraničního autora sUBs, který je určen pro otestování počítače na přítomnost známého malware. Pokud program nalezne škodlivý software, pokusí se ho automaticky odstranit.

Pokračování...


CCleaner

Lukáš Kosno

CCleanerProgram slouží pro optimalizaci systému. Vyčistí registry, smaže nepotřebné soubory a složky, uvolní tím místo na disku a celkově tak zrychlí práci systému
Windows.

Pokračování...


Oprava poškozené Winsocks LSP vrstvy

Lukáš Kosno

Při odstraňování viru z infikovaného počítače, může dojít k poškození vrstvy LSP a to nevhodně odstraněným souborem. Pokud dojde k poškození vrstvy internet se stane nedostupným.

Pokračování...


Avenger

Lukáš Kosno

Avenger je odstraňovač ťažko odstrániteľných súborov, kľúčov alebo hodnôt z Registry a ovládačov založený na kernelovskom ovládači Windows.

Pokračování...


RootkitRevealer

Lukáš Kosno

Rootkit Revealer je pokročilá utilita kontrolujúca databázu Registry a súborový systém, ktorej výsledkom je výpis nájdených nezrovnalostí (odmietnutý prístup k súboru, skryté objekty pred operačným systémom a pod).

Pokračování...


LookInMyPC

Lukáš Kosno

LookInMyPC je freewarový nástroj, ktorý vygeneruje kompletnú správu o vašom počítači. Pomôže tak odhaliť napríklad hardvérové nezrovnalosti, ale aj škodlivý software. Využívajú ho napríklad support oddelenia softvérových firiem.

Pokračování...


DrWeb CureIT!

Lukáš Kosno

Ruský výrobca okrem plnohodnotného antivírusu ponúka aj freeware skener CureIt! Nechýba lokalizácia do slovenčiny a češtiny.

Pokračování...


Další »

Software, windows, hry.

Přejít na Security-Portal.cz