HLEDAT

Nová verze ŠkodlivýSoftware.cz

Aleš Bakla, 25.6.2010 08:59 | Přečtěno: 17772x | Rubrika: Články | Kategorie:

Po týdnech příprav a několika bezesných nocích vás konečně můžeme přivítat na nové verzi webu, která by měla být ve všech aspektech lepší, než ta předešlá.

Jistě jste si všimli, že se toho zde za poslední rok přiliš nestalo, přibylo akorát pár novinek, jinak web doslova umřel. To bylo zapříčiněno tím, že jednak já, jako provozovatel jsem začal mít jiné záliby a přestal jsem si uvědomovat, jaký má takovýto podobný projekt na českém internetu potenciál a místo. Ještě nějakou dobu web udržovali dva pracovití redaktoři, kteří to ale po čase pochopitelně vzdali. Před pár týdny jsem si naštěstí znovu uvědomil potenciál a důležitost projektu a rozhodl se ŠkodlivýSoftware.cz vzkřísit. A tentokrát se mu budu věnovat pořádně a každý den, jinak by to nemělo smysl.

Pokud by se chtěl někdo stát redaktorem a přizpívat zprávami nebo články, které by byly na našem webu publikovatelné, ať se klidně ozve na a(tečka)bakla(zavináč)skodlivysoftware.cz.

Nové logo ŠS.cz
Nové logo

Co se týče změn, tak to snad ani nemů cenu popisovat – změnilo se snad naprosto vše, alespoň tedy co se týče vzhledu a rozložení. Přibylo několik nových sekci, jako například sekce Hrozby, ve které budeme informovat o aktuálních hrozbách pro běžného českého uživatele.

V sekci Návody zase v budoucnu naleznete postupy, jak zvýšit zabezpečení vašeho systém pomocí nejrůznějších programů nebo změn v systému. A také nejrůznější rady, jak bezpečně používat především služby typu sociální sítě.

V sekci Články budou informace o aktuálních trendech, událostech a zamyšleních.

A v sekci Recenze naleznete recenze aktuálních verzí nejrůznějších bezpečnostních i nebezpečnostích :) produktů.

Chvilí bude trvat, než se sekce podaří naplnit novým obsahem. Mějte tedy strpení, samozřejmě novinky budou přibývat, pokud možno, každý den. Omluvte také ještě některé nedodělky ať už v textech nebo v designu, na všem se pracuje.

Dofáme, že se vám nový web líbí, že zde v budoucnu naleznete vše co potřebujete a že nás budete sledovat, pokud možno, každý den.


Podělte se s ostaními:


Podobné články:

Komentáře

komentar

.

26.6.2010 15:52

Už se těším. Sledovat budu, už vás dlouho sleduji pomocí rss.
Přeji hodně štěstí…

komentar

.

26.6.2010 16:12

Osobně bych ocenil i nějaké info ohledně bezpečnosti kolem mobilních telefonů s os (symbian, wm, android, iphone atd..).
Nějaké info o nových hrozbách, jak se chránit atd. atd.

Díky.

komentar

Aleš Bakla

26.6.2010 16:20

Děkujeme… :-) nebojte, chystáme se zaměřovat nejen na počítače, ale i na jiná zařízení, protože už třeba i ty mobilní zařízení jsou mezi digitálními kriminálníky oblíbené.

komentar

Olda

31.8.2010 18:30

Ahoj Aleši,
můžeš mi prosím poradit, jakou cestou odinstalovat zbytek antivirového programu Comodo.

Použil jsem klasickou cestu odinstalace. Myslel jsem si, že jsem odinstaloval všechno, ale stále dostávám při otevření počítače hlášku, že je Comodo asi zastaralý, že je třeba provést aktualizaci. Jak je to možné.
Děkuji Olda

komentar

Harry

30.9.2010 22:23

Bohužel opět polomrtvý web. Bez koncepce to nepůjde, dříve bylo pusto, teď se už je českých bezpečnostních webů dost, i když to jsou často jen prodávači antivirů. Jenže bez peněz se to dělat nedá.

komentar

unqxnkhk

16.4.2014 10:12

20

komentar

qakin

12.6.2014 14:36

je tu nějak mrtfo :-)

komentar

kvfkryyr

7.8.2019 19:53

20

komentar

linxcjdm

7.8.2019 19:53

20

Jméno
Email nepovinné
Web nepovinné
Zpráva

Software, windows, hry.

Přejít na Security-Portal.cz