HLEDAT

Jak se AVG nelíbí co děláme, aneb mlčte je to přísně tajné!

Petr Kuhn, 15.9.2009 21:05 | Přečtěno: 15739x | Rubrika: Články | Kategorie:

V průběhu minulého týdne kontaktovala majitele portálu SŠ.cz společnost AVG technologies CZ, s.r.o. Zaměstnanec s titulkem “Beta Program Manager” požadoval stažení článku o jedné nejmenované BETA verzi jednoho nejmenovaného programu.

Dobry vecer,
Zjistili jsme, ze na Vasich webovych strankach se nachazi informace o dostupnosti AVG 9.0 BETA verze. Informace o dostupnosti teto Beta verze a instalacni soubor jako takovy jsou momentalne k dispozici pouze registrovanym ucastnikum AVG Beta Programu a bez svoleni neni mozne tuto informaci predat tretim stranam (dle podminek pouzivani Beta Programu / Beta Portalu AVG). Radi bychom Vas proto pozadali o nasledujici kroky.

- Sdelte nam prosim informaci o puvodu (zdroji) teto informace a kontakt na zodpovednou osobu – Sdelte nam prosim, jak dlouho byla informace na Vasich webovych strankach zverejnena – Odstrante prosim tuto informaci z Vasich webovych stranek

Vyse uvedene kroky prosim ucinte nejpozdeji do zitrejsiho dne, tj. 8.zari 2009.

Dekujeme Vam za spolupraci.

No nezbylo nám nic jiného, než-li článek stáhnout z webu. A tak aspoň tímto článkem vysvětluji, proč nemůžeme dělat to, co je účelem tohoto portálu.
Podle všeho se zdá, že náš portál nebyl jediným postihnutým.

Na závěr přikládám pár odkazů, které vám nahradí chybějící obsah našeho portálu:

No… Je podivné, že nikdy dříve jim to nevadilo… Ale což… Mě je to jedno :)


Podělte se s ostaními:


Podobné články:

Komentáře

komentar

Harry

22.9.2009 02:40

Zajímalo by mě z jaké pozice mohou něco takového požadovat. Vy jako svobodné médium nemusíte IMHO svůj zdroj jmenovat (kromě zákonných výjimek) a ani stahovat informace (tady by to chtělo prostudovat obchodní tajemství dle ObchZ).

komentar

PaedDr Pavla Kusendova

16.3.2013 19:53

Dobrý den,miznou mi zprávy ze seznamu, jak krádeži osobních dopisů mohu zabránit. Nemám zájem o zneužívání osobní pošty či nevhodnému vstupu do svých dat. Děkuji Pavla Kusendová

komentar

Ray

3.2.2014 19:34

Vy jste odsouhlasili nějaké podmínky? Jde o to, zda jste jen o tom spali nebo zda jste ten program zkoušeli a odsouhlasili podmínky AVG Beta Programu.

komentar

odsrcctj

16.4.2014 10:12

20

komentar

imufjpnt

7.8.2019 19:53

20

komentar

yjclboov

7.8.2019 19:53

20

Jméno
Email nepovinné
Web nepovinné
Zpráva

Software, windows, hry.

Přejít na Security-Portal.cz