HLEDAT

Flash (game) hacking

Profik123, 17.02.2008 | Komentáře [1]

Tento clanok nema v podstate ziadne normalne vyuzitie. Kedze si sem tam zahram nejaku tu onlinovku, hram hram a nic, nedari sa mi, chytam nervy a chcem byt v highscore, tak som sa rozhodol napisat o tom clanok, ako s tym vyj*b*t a dostat sa na prve miesto skor, ako pride clovek o zdravie, klavesu a pod.

Pokračování...


Cronfeldův Šifrovací systém

Profik123, 2.12.2006 | Komentáře [1]

Cronfeldův šifrovací systém je velice jednoduchý (pro někoho, kdo umí číst a psát).

Pokračování...


SQL Injection v praxi

Profik123, 14.10.2006 | Komentáře [1]

V tomto článku se nechci moc zaobírat teorií, jak SQL Injection funguje nebo nefunguje. To se můžete dočíst v článcích ostatních autorů. Chci spíše ukázat jeden z mnoha příkladů využití SQL Injection k získání hesel z databáze. Návod není psán tak, aby se každá lama podle něj nabourávala do webů, ale je psán tak, aby lidem, kteří nad tím umí přemýšlet přinesl inspiraci a pomohl jim se zorientovat. UPOZORŇUJU lamy, že podle tohoto návodu se nikam nedostanou, neboť je psán tak, aby otevřel oči těm chytřejším…

Pokračování...


Technologie Bluetooth

Profik123, 19.11.2005 | Komentáře [1]

BlueTooth (dále BT). Každý tohle slovo určitě slyšel, ale znalosti většiny lidí končí tím, že umí přes BT posílat obrázky mezi mobilními telefony. Proto si tuto technologii rozebereme trochu podrobněji. Technologie BT byla původně vyvinutá společností Ericsson v letech 1994-1998 jako nenákladná náhrada kabelového propojení mezí zařízeními výpočetní techniky jako jsou mobily, počítače, notebooky nebo PocketPC. Tato technologie získala název po dánském králi Haraldu I. Blaatandovi(“Modrozubý”), který v 10. století sjednotil vikingské kmeny, což připomíná sjednocení skandinávských firem Nokia a Ericsson při vývoji tohoto standardu. Technologie slouží k bezdrátovém přenosu dat na krátké vzdálenosti (maximálně 100m podle výkonu vysílače). BT využívá technologii FFHSS CDMA (Fast Frequency Hopping Spread Spectrum, Code Division Multiple Access). Nyní si zkusíme ve zkratce vysvětlit, co to znamená.

Pokračování...


Hesla ve Windows 2000/XP

Profik123, 10.11.2005 | Komentáře [1]

V tomto článku se podíváme na to, jak vytáhnout hesla z počítače, ke kterému máme fyzický přístup, ale neznáme přihlašovací údaje do Windows. Celá akce se bude provádět ze systému, který nabootujeme z CD (předpokládá se tedy, že bude povolen boot z CD). Pravděpodobně se bude jednat o nějakou Linux Live distribuci. Budeme potřebovat následující věci:

Pokračování...


Skenování portů

Profik123, 25.07.2005 | Komentáře [1]

Článek se zaměřuje na teorii scanování otevřených portů, část vychází z knihy Hacking bez tajemství.

Pokračování...


Hacking s NetCatem

Profik123, 25.07.2005 | Komentáře [1]

Tento článek je českým překladem článku NetCat Security z networknewz.com. Odkaz na originální článek

Pokračování...


« Předešlé

Software, windows, hry.

Přejít na Security-Portal.cz